رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان برگزار شد
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست فرماندار وبا حضور اعضاي شورا در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.
 • جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان به رياست فرماندار وبا حضور اعضاي شورا در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

  جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تويسرکان برگزار شد

   


  دکتر حسيني فرماندار شهرستان تويسرکان در اين جلسه با اشاره به اينکه بزرگترين هدف شوراي هماهنگي پيشگيري از گرايش افراد به مواد مخدر  و جلوگيري از بروز معضلاتي است که توسط معتادين در اجتماع بوجود مي آورند گفت: براي دسترسي به اين مهم به همکاري و همياري تمامي اعضاي شوراي مبارزه با مود مخدر نياز است و همه بايد در تعامل کامل براي دستيابي به اهداف پيش بيني شده تلاش کنيم .
  سرپرست فرماداري تويسرکان  با تاکيد بر اينکه عدم هماهنگي ميان مسئولين ، بازدهي را تا حد زيادي کاهش مي دهد بيان کرد: مشکلات مالي قابل حل است و با مديريت و برنامه ريزي صحيح و استفاده از پتانسيل هاي موجود نظير حضور خيرين مي توان عملکرد خوبي ارائه داد.
  وي ادامه داد: از بيان مشکلات توسط مسئولين استقبال مي کنيم به شرطي که همراه با صداقت و اخلاص باشد، وقتي ببينيم مسئولي با برنامه ريزي کار انجام مي دهد قطعاً ما هم حمايت خواهيم کرد
  سيد رسول حسيني  با اشاره به اينکه مشکلات و معضلات ناشي از اعتياد فقط دامنگير شخص معتاد و خانواده اش نمي شود گفت: معتاد يک بيمار است که مي تواند جامعه را هم بيمار کند لذا رويکرد اجتماعي  ما پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر است و مي توانيم خيرين را هم وارد عرصه اين مبارزه کنيم، ، انسانيت حکم مي کند با معتادان برخورد مناسبي داشته باشيم.
  لازم به ذکر است برگزاري کارگاه هاي آموزشي براي مربيان، خانواده ها و دانش آموزان در مدارس و مساجد، تشکيل پرونده هاي الکترونيک، تجهيز کمپ ها ، کلاس هاي آشنايي با مواد مخدر و عوارض آن، کلاس هاي آموزشي ازدواج و آسيب هاي فضاي مجازي و کنترل بيش از پيش محورهاي مواصلاتي مهمترين اقدامات شورا در ماه هاي اخير بوده است

   

   

  عکس های مرتبط
         
   
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 130
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.