رویدادها
 
اسفند
2&
1398
 روز شمار انتخابات

 
ستاد انتخابات
بخشداري مرکزي تويسرکان
بخشداري قلقلرود
فرمانداري تويسرکان

خبرنامه
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
 
عضویت
 
 
 
 
 

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  ديدار مديرکل ورزش و جوانان استان همدان با سرپرست فرمانداري شهرستان تويسرکان
 • صبح امروز، مديرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه تعدادي از معاونين ، رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان تويسرکان با حضور در دفتر فرماندار با وي ديدار و کفتگو نمود.
 • ديدار مديرکل ورزش و جوانان استان همدان  با سرپرست فرمانداري شهرستان تويسرکان

  صبح امروز، مديرکل ورزش و جوانان استان همدان  به همراه تعدادي از معاونين ، رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان تويسرکان با حضور در دفتر فرماندار با وي ديدار و کفتگو نمود.
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري تويسرکان سيد رسول حسيني در اين ديدار ضمن خير مقدم به مهمانان با اشاره به خدمات ارزنده و تلاش‌هاي مديرکل ورزش و جوانان در حوزه ورزش استان تصريح کرد: به رغم مشکلات و محدوديت‌هاي مالي و کمبود منابعي که در سطوح ملي و استاني با آنها مواجه هستيم، دغدغه و انتظار عموم مردم و ورزشکاران شهرستان اين است که جايگاه ورزش در تراز شاخص‌ها و توانمندي‌هاي جوانان و ورزشکاران اين شهرستان باشد .
  او خواستار پيگيري مسائل ورزش شهرستان با بهر‌ه‌گيري از کمک‌هاي اداره کل ورزش و جوانان شد و تصريح کرد: اميدواريم با پيگيري‌هاي مديرکل ورزش و جوانان استان، شاهد گشايش‌هاي خوبي در  زمينه ورزش وجوانان شهرستان باشيم.
  نماينده عالي دولت در شهرستان تويسرکان  ضمن اشاره به ظرفيت هاي ورزشي شهرستان و تشکر از  رياست اداره ورزش و جوانان استفاده از تمام ظرفيت‌هاي بخش ورزش براي کاهش آسيب‌هاي اجتماعي را ضرورتي ديگر برشمرد و گفت: يکي از بزرگترين مشکلات امروز جامعه ما بروز آسيب‌هاي اجتماعي است که توسعه ورزش از راهکارهاي مناسب کاهش و مقابله با آنها است.

   

  عکس های مرتبط
     
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 117
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.